Sobota , Září 30 2023
Domů / Články / České MMA / Zápis do dějin, je tu rekord. MMA přeskočilo všechny sporty!
O2 arena se zapní po strop. FOTO: OKTAGON MMA

Zápis do dějin, je tu rekord. MMA přeskočilo všechny sporty!

Věhlasná NHL přijela na začátku října do Prahy a zápas v O2 areně mezi Philadelphií a Chicagem si nenechalo ujít přímo v hale 17 463 fanoušků. Sportovní návštěvnický rekord byl na světě. Chvilka na šampaňské, rekordy se přece slaví. Uběhl měsíc a majitel haly může dát chladit další bubliny. Všechny předchozí akce jsou odsunuty za první flek – hokej, tenis, motorky, basketbal, florbal atd. trumfe adrenalin v kleci. Na galavečer organizace OKTAGON MMA dorazí okolo 19 700 lidí!

Více lidí za patnáct let do O2 areny přišlo jen na koncert skupiny Metallica (20 174) a Kabát (20 083). Před dvěma lety nepředstavitelná záležitost, nyní realita, která hýbe českým sportem. Žádné dotované vstupenky rozesílané do škol, tady si fanoušci tvrdě zaplatili.

Nejlevnější lístek stál 990 korun, nejdražší 34 990 korun. Pokud jste se nyní rozhodli jít na MMA do největší české haly, máte smůlu, už několik dnů je vyprodáno.

„Jde o splnění našich snů a naší prozatímní cesty. Jak jsme říkali, půjde o maturitu. Divácky se akce už povedla, teď jde o dění přímo na místě, pro úspěch děláme vše,“ říká jeden z majitelů stáje OKTAGON MMA Ondřej Novotný.

Hlavním zápasem bude střet dvou ikon československého MMA, právě ty mají přitáhnout nejvíce fanoušků. Proti sobě nastoupí šampion Bellatoru Attila Végh a první Čech v UFC Karlos Vémola. Před nimi klec ovládnou těžké váhy. O mistrovský pás bude bojovat Michal Martínek a Viktor Pešta. Celkem je v plánu více než deset zápasů v oktagonu.

Attila Végh (vlevo) a Karlos Vémola. Jak dopadne hlavní zápas v O2 areně? FOTO: OKTAGON MMA.

Kdo se nedostal do haly, má šanci sledovat hlavní kartu na O2 TV Sport. A i tady se očekávají rekordní čísla.

„Vzhledem k atraktivitě OKTAGONU 15 očekáváme, že o sobotní galavečer bude rekordní zájem a stane se tak nejsledovanějším MMA přenosem v historii O2 TV Sport,“ předpokládá tiskový mluvčí David Solnař.

About mma Writer

Check Also

Dřu, jsou to neuvěřitelný dávky, hlásí Pudilová před klíčovou řežbou v UFC

Soupeřku znala už tři týdny, ale nemohla jít s jménem ven. Teď už je situace …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *