Čtvrtek , Duben 18 2024
Domů / Články / České MMA / Baba Jaga a zápas s Vémolou? Když dobře zaplatí, jsem tady

Baba Jaga a zápas s Vémolou? Když dobře zaplatí, jsem tady

Během hodinového rozhovoru na sebe už hodně prozradíte. Jeden takový podstoupil Václav Baba Jaga Mikulášek. A došlo na hodně témat. Šikana ve škole, proč zabodl kružítko do nohy spolužáka, jaká je jeho vysněná restaurace, které země procestoval, kde pracoval, co bude dále v jeho kariéře? Na otázky odpovídal v rozhovoru na youtube s Antonínem Hodanem.

„Nikdy jsem nebyl slušnej klučina, byl jsem divokej, podmínka jedna za druhou, měl jsem strach, že půjdu i sedět,“ řekl také vyučený kuchař Mikulášek, který má problém s ledvinou, takže nemůže blbnout s alkoholem.

V březnu zažil zápas o Ostravu, když ve vyhecovaném duelu uškrtil v prvním kole Ondřeje Rašku. Jeho další zápas by měl být na stejné adrese. „Na soupeře čekáme. Řekl jsem si o Kubu Běleho. Nechci si vybírat soupeře.“

I když si nechce vybírat, jednoho protivníka by rád v kleci zkusil, došlo i na slova o Terminátorovi.

„Vémola? Nejsem jeho fanoušek. Je to no hate, on porazil skoro všechny nejlepší český fightery. Klobouček dolů. Byl to první Čech v UFC, skláním hlavu, ale prostě se mi nelíbí, jak chce furt do UFC, když ví, že na to nemá. Jeho styl se mi nelíbí, válí se. On umí jednu věc a umí ji na milion procent,“ řekl Mikulášek. Ale fanouškem není.

„Nefandím mu, je mi to nesympatický. Jako člověk bude možná super. Bude moje váhovka, prý chce do 84. Když se to dobře zaplatí, tady jsem,“ řekl si Mikulášek v rozhovoru s Antonínem Hodanem o Vémolu, který je nyní po operaci a bude nějaký čas mimo trénink.

Vémola by podle těchto slov nebyl pro Mikuláška strašákem. Baba Jaga má jiné strachy, a tím jsou pavouci. Koho se ještě bojí? „Taky mojí mamky. To je žena mého života a moje královna. Mě a moji ségru držela,“ řekl také Mikulášek, který dokáže v kleci explodovat, to naplnil s Raškou, v dalším duelu ale za 80 sekund prohrál s Milanem Ďatelinkou.

About mma Writer

Check Also

Dřu, jsou to neuvěřitelný dávky, hlásí Pudilová před klíčovou řežbou v UFC

Soupeřku znala už tři týdny, ale nemohla jít s jménem ven. Teď už je situace …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *