Čtvrtek , Duben 18 2024
Domů / Články / České MMA / Dřu, jsou to neuvěřitelný dávky, hlásí Pudilová před klíčovou řežbou v UFC

Dřu, jsou to neuvěřitelný dávky, hlásí Pudilová před klíčovou řežbou v UFC

Soupeřku znala už tři týdny, ale nemohla jít s jménem ven. Teď už je situace jiná. Sedmou sokyní Lucie Pudilové v UFC bude 26. ledna Justine Kish. Pětadvacetiletou Češku čeká poslední zápas z podepsaného kontraktu. S Američankou bude bojovat o setrvání mezi elitou, a to na galavečeru v Raleighu v Severní Karolíně.

„Pokud se Lucka chce udržet v UFC, tak musí tento zápas vyhrát,“ potvrdil televizi Nova Pudilové trenér Ladislav Erdélyi.

Minulý zápas v UFC Příbramská střela prohrála a domů se z Ameriky vracela s mixem dojmů. Pudilová padla v Newarku s Antoninou Ševčenkovou. Ta českou bojovnici uškrtila ve druhém kole. Tento souboj byl následně vyhlášen zápasem večera. Příbramská střela šla radši do bezvědomí, nevzdala se. I proto si připsala bonus 50 tisíc dolarů. Ale prohrála.

Teď se proti ní postaví zápasnice, který poslední dva duely v UFC prohrála. Pudilová má nyní tři prohry v řadě.

„Já si věřím fyzicky na každého, teď to budu brát s větším respektem. Tvrdě dřu každý den, to jsou neuvěřitelný tréninkový dávky, to si nikdo neumí představit,“ nepodceňuje pětadvacetiletá zápasnice lednový duel.

Pudilová má v profesionální MMA kariéře za sebou 13 zápasů, 8 jich vyhrála. V UFC bojovala šestkrát, dvakrát vyhrála, naposledy v únoru minulého roku, když porazila na body Sarah Moras.

About mma Writer

Check Also

Baba Jaga a zápas s Vémolou? Když dobře zaplatí, jsem tady

Během hodinového rozhovoru na sebe už hodně prozradíte. Jeden takový podstoupil Václav Baba Jaga Mikulášek. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *